Cestovatelské úterky v dubnu 2017

Cestovatelské úterky v dubnu 2017

Cestovatelské úterky pokračují i v dubnu. Každé úterý od 18:00 ve studentském klubu Kampa v Českých Budějovicích. Vstup zdarma.

 

Termín: 4.4.2017

Název: Cestovatelské úterky – Race Accros America v podání Jirky Hledíka – Událost na Facebooku

Anotace: Race Across America (RAAM) je non stop silniční cyklistický závod napříč Amerikou od Pacifiku k Atlantiku. Je to již 35 let Mekka těch nejlepších a nejodvážnějších ultramaratonců. Je to ta největší výzva, protože jde o  nejdelší a jeden z nejtěžších ultramaratonů světa. Soutěž v divizi SOLO je jen pro ty, kteří se na závod předem kvalifikují a tomu předchází spoustu dřiny, odříkání, hodin strávených v sedle a mnoho najetých kilometrů. Jedním z účastníků tohoto závodu byl v roce 2012 i jihočeský amatérský cyklista Jirka Hledík. Co vše obnáší příprava na takový závod, jaké to je zdolávat nástrahy pouští v Kalifornii, Arizoně a Utahu, jak se dá vůbec na takový závod v našich podmínkách připravit – to vše se dovíte na přednášce Jirky Hledíka dne 4. dubna v 18:00 v Kampě. To vše v rámci cyklu Cestovatelské úterky. Vždy v úterý od 18:00 ve studentském klubu Kampa v Českých Budějovicích.

 

Termín: 11.4.2017

Název: Cestovatelské úterky – Filipíny v podání Hanky Janurové – Událost na Facebooku

Anotace: Přednáška nás zavede na sever a západ Filipín. Poutavé povídání o životě na Filipínách, projdeme filipínské kouty plné pohody, dozvíme se zážitky spojené s cestováním a nasajeme skvělou atmosféru. Prostě 20 dní, 2 holky, 2 000km. To vše v rámci cyklu Cestovatelské úterky. Vždy v úterý od 18:00 ve studentském klubu Kampa v Českých Budějovicích.

 

Termín: 18.4.2017

Název: Cestovatelské úterky – Kamčatka v podání Štěpána Kavana – Událost na Facebooku

Anotace: Kamčatka – Země vulkánů, medvědů a komárů. Cestování v nejvýchodnější části Ruské federace, která byla dlouho uzavřená jako raketová a ponorkova základna.To vše v rámci cyklu Cestovatelské úterky. Vždy v úterý od 18:00 ve studentském klubu Kampa v Českých Budějovicích.

 

Termín: 25.4.2017

Název: Cestovatelské úterky-What has Changed in USA after November 9th? – Událost na Facebooku

Anotace: Many people have wondered why a casino businessman, Donald Trump, with no political background, won the election last year, specially after he made controversial statements uncommon among candidates seeking the highest office. This talk will discuss his popularity and how he appealed to specific sectors of the American voting population. This is all part of the cycle Travel tuesdays,. Each tuesday at 6 PM i student club Kampa in České Budějovice.

Napsat komentář